Kedves Hallgatók!
Megszületett a 2026-os Éves Tisztújító Szavazás eredmény.
A Hallgatói Képviselet újdonsült mandáttummal rendelkező tagjai posztok szerint az alábbi személyek lettek:
- Elnök: Balogh Marcell (327 szavazat)
- Egyetemi Hallgatói Képviselő:
- Gurin Attila (299 szavazat)
- Szabó Boglárka (243 szavazat)
- Oktatási referens: Szabó Zita Dóra (212 szavazat)
- Kollégiumi referens: Fülöp Márton István (316 szavazat)
- Gazdasági referens: Galambos Réka Enikő (324 szavazat)
- Juttatási-térítési referens: Deák Adél (324 szavazat)
- Alelnök: Földesi Bence (318 szavazat)
- Általános képviselő:
- Boholy Marcell (240 szavazat)
- Magyari Gréta Réka (235 szavazat)
- Szrenka Viktória (124 szavazat)
A Hallgatói Képviselet választás szavazási jegyzőkönyve elérhető ezen a linken.
A Kari Diákjóléti Bizottság megszavazott tagjai pedig a következők:
- Balogh Marcell (295 szavazat)
- Berzsenyi Bence (278 szavazat)
- Deák Adél (296 szavazat)
- Herbert Bálint (281 szavazat)
- Horváth Bálint (278 szavazat)
- Horváth Katalin (296 szavazat)
- Kmetykó Márk (279 szavazat)
- Miokovics Patrik (297 szavazat)
A Bírálói Szavazás jegyzőkönyve elérhető ezen a linken.
A Hallgatói Fórum jegyzőkönyve ezen a linken érhető el.
Gratulálunk nekik és sok sikert kívánunk a munkájukhoz!



